EPM7032SLC44-10 IC
Osa number EPM7032SLC44-10 IC
Tootja ALTERA
Kirjeldus ALTERA PLCC
Saadaval kogus 8889 pcs new original in stock.
Taotluse laos ja pakkumises
Andmelehed
EPM7032SLC44-10 IC Price Taotluse hind ja juhendi aeg online
or Email us: Info@ariat-tech.com
EPM7032SLC44-10 IC tehniline teave
Tootja Partii number EPM7032SLC44-10 IC Kategooria Integraallülitused (IC)
Tootja Altera (Intel) Kirjeldus ALTERA PLCC
Pakett / kott PLCC Saadaval kogus 8889 pcs
Veendumus New Original Stock Garantii 100% Perfect Functions
Ettevalmistusaeg 2-3days after payment. Makse PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer
Laadimine poolt DHL / Fedex / UPS Sadam HongKong
RFQ e-post Info@ariat-tech.com  
EPM7032SLC44-10 IC on uus ja originaalne laos, leia EPM7032SLC44-10 IC elektroonika komponentide laoseis, andmeleht, inventar ja hind veebilehel Ariat-Tech.com, telli EPM7032SLC44-10 IC ALTERA garantiiga ja kindlustundega Ariat Technology Limitedilt. Saatmine DHL/FedEx/UPS kaudu. Maksmine pangaülekande või PayPali kaudu on võimalik.
Saatke meile e-kiri: Info@Ariat-Tech.com või esitage päring (RFQ) EPM7032SLC44-10 IC kohta veebis.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Esita
EPM7032SLC44-10 IC laoseisEPM7032SLC44-10 IC hindEPM7032SLC44-10 IC elektroonika
EPM7032SLC44-10 IC komponendidEPM7032SLC44-10 IC laovaruEPM7032SLC44-10 IC Digikey
EPM7032SLC44-10 IC tarnijaTelli EPM7032SLC44-10 IC veebis EPM7032SLC44-10 IC päring
EPM7032SLC44-10 IC piltEPM7032SLC44-10 IC fotoEPM7032SLC44-10 IC PDF
EPM7032SLC44-10 IC andmelehtLaadi alla EPM7032SLC44-10 IC andmelehtTootja Altera (Intel)
EPM7032SLC44-10 IC seotud osad
Pilt Osa number Kirjeldus Tootja PDF Saada hinnapakkumist
EPM7032QI44-15 EPM7032QI44-15 ALTERA Altera  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SL144-7N ALTERA/ New ALTERA  
Saada hinnapakkumist
EPM7032QI44-12 IC CPLD 32MC 12NS 44TQFP Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SL144-7 ALTERA  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-5N IC CPLD 32MC 5NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-15 EPM7032SLC44-15 PLCC PLCC  
Saada hinnapakkumist
EPM7032S EPM7032S ALTERA INTEL  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-6 IC CPLD 32MC 6NS 44PLCC Altera  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-10F IC CPLD 32MC 10NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-12 ALTERA/ New ALTERA  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-10 IC CPLD 32MC 10NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-10W ALTERA  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-10N IC CPLD 32MC 10NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
epm7032slc44 INTEL  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SL44-10N ALTERA  
Saada hinnapakkumist
EPM7032QC44-7 IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP Altera  
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-6 IC CPLD 32MC 6NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032QC44-7 IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-6N IC CPLD 32MC 6NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist
EPM7032SLC44-5 IC CPLD 32MC 5NS 44PLCC Intel
Saada hinnapakkumist

Uudised

Veel
Google peab Marvelliga läbirääkimisi kahe AI järelduski...

19. aprillil 2026 (kohaliku aja järgi) selgus ajakirjandusest, milles viidatakse asjaga kursis olevatele allikatele, et Alphabeti tütarettevõte Goo...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-i pilo...

*The Business Timesi* andmetel alustas TSMC CoPoS-i (Chip-on-Panel-on-Substrate) piloottootmisliin oma teadus- ja arendusmeeskonnale seadmete tarnimis...

Antropilised partnerid Google'i ja Broadcomiga, et juur...

6. aprillil kohaliku aja järgi teatas USA tehisintellekti (AI) tehnoloogiagigant Anthropic, et on sõlminud Google'i ja Broadcomiga uue lepingu, et k...

Microsoft teatab 5,5 miljardi dollari suurusest investeerin...

1. aprillil teatas Microsoft, et investeerib Singapuri 5,5 miljardit dollarit, et jätkata oma pilve- ja tehisintellekti (AI) infrastruktuuri laiendam...

Samsung on sõlminud OpenAI-ga eksklusiivse HBM4 tarnelepin...

Samsung Electronics tarnib esimesena oma järgmise põlvkonna HBM4 ainult OpenAI-le, maailma suurimale tehisintellekti (AI) ettevõttele, mille peakor...

Uued tooted

Veel
ALT80600 4-kanaliga LED-draiver

ALT80600 4-kanaliline LED-draiver Allegro MicroSystems 'ALT80600 on LED-draiver täpseks juhtimiseks ...

Kujundustarkvara Quartus® Prime v18.0

Quartus® Prime disaini tarkvara v18.0 Intel® Quartus Prime disaini tarkvara v18.0 sisaldab g ...

EN6362 ja EN6382 PowerSoCs alalis-alalisvoolu muundurid

EN6362 ja EN6382 PowerSoCs DC-DC astmelised muundurid Inteli EN6340 ja EN6363 jalajälje ühilduvusega ...

ACS732 / 3 galvaaniliselt isoleeritud vooluandur IC

ACS732 / 3 galvaaniliselt isoleeritud vooluanduri IC Allegro'i praegused anduriga mikroskeemid pakuvad kompaktset, fa ...

ACS70331 vooluanduri IC-d

ACS70331 vooluandur IC-de Allegro's ACS70331 on suure tundlikkusega, 1 MHz, GMR-põhised vooluandurid ...

E-post: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966AADRESS: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hong Kong.