SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0
Osa number SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0
Tootja EPSON
Kirjeldus XTAL OSC XO 20.971520MHZ CMOS SM
Saadaval kogus 35354 pcs new original in stock.
Taotluse laos ja pakkumises
Andmelehed
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 Price Taotluse hind ja juhendi aeg online
or Email us: Info@ariat-tech.com
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 tehniline teave
Tootja Partii number SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 Kategooria Kristallid, generaatorid, resonaatorid
Tootja Epson Kirjeldus XTAL OSC XO 20.971520MHZ CMOS SM
Pakett / kott 4-SMD, No Lead Saadaval kogus 35354 pcs
Pinge - varustus 1.62V ~ 3.63V Tüüp XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Suurus / mõõde 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seeria SG-8018 Hinnangud -
Pakett / kott 4-SMD, No Lead Pakk Tape & Reel (TR)
Väljund CMOS Töötemperatuur -40°C ~ 105°C
Paigaldus tüüp Surface Mount Kõrgus - istutatud (max) 0.051" (1.30mm)
Funktsioon Enable/Disable Sageduse stabiilsus ±50ppm
Sagedus 20.97152 MHz Praegune - Supply (Max) 8.1mA
Praegune - Supply (Keelatud) (Max) 3.5mA Base Resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) -  
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 on uus ja originaalne laos, leia SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 elektroonika komponentide laoseis, andmeleht, inventar ja hind veebilehel Ariat-Tech.com, telli SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 EPSON garantiiga ja kindlustundega Ariat Technology Limitedilt. Saatmine DHL/FedEx/UPS kaudu. Maksmine pangaülekande või PayPali kaudu on võimalik.
Saatke meile e-kiri: Info@Ariat-Tech.com või esitage päring (RFQ) SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 kohta veebis.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Esita
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 laoseisSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 hindSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 elektroonika
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 komponendidSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 laovaruSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 Digikey
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 tarnijaTelli SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 veebis SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 päring
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 piltSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 fotoSG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 PDF
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 andmelehtLaadi alla SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 andmelehtTootja Epson
SG-8018CB 20.971520M-TJHPA0 seotud osad
Pilt Osa number Kirjeldus Tootja PDF Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9450M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.9450MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.8300M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.8300MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.005084M-TJHPA0 XTAL OSC XO 21.005084MHZ CMOS SM EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9450M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.9450MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9715M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.9715MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.8290M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.8290MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.0000M-TJHPA0 XTAL OSC XO 21.0000MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.8290M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.8290MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9160M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.9160MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.005084M-TJHSA0 XTAL OSC XO 21.005084MHZ CMOS SM EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.971520M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.971520MHZ CMOS SM EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.0000M-TJHSA0 XTAL OSC XO 21.0000MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.1680M-TJHPA0 XTAL OSC XO 21.1680MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.1000M-TJHPA0 XTAL OSC XO 21.1000MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.8300M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.8300MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9500M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.9500MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9500M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.9500MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9715M-TJHSA0 XTAL OSC XO 20.9715MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 20.9160M-TJHPA0 XTAL OSC XO 20.9160MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist
SG-8018CB 21.1000M-TJHSA0 XTAL OSC XO 21.1000MHZ CMOS SMD EPSON  
Saada hinnapakkumist

Uudised

Veel
Google peab Marvelliga läbirääkimisi kahe AI järelduski...

19. aprillil 2026 (kohaliku aja järgi) selgus ajakirjandusest, milles viidatakse asjaga kursis olevatele allikatele, et Alphabeti tütarettevõte Goo...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-i pilo...

*The Business Timesi* andmetel alustas TSMC CoPoS-i (Chip-on-Panel-on-Substrate) piloottootmisliin oma teadus- ja arendusmeeskonnale seadmete tarnimis...

Antropilised partnerid Google'i ja Broadcomiga, et juur...

6. aprillil kohaliku aja järgi teatas USA tehisintellekti (AI) tehnoloogiagigant Anthropic, et on sõlminud Google'i ja Broadcomiga uue lepingu, et k...

Microsoft teatab 5,5 miljardi dollari suurusest investeerin...

1. aprillil teatas Microsoft, et investeerib Singapuri 5,5 miljardit dollarit, et jätkata oma pilve- ja tehisintellekti (AI) infrastruktuuri laiendam...

Samsung on sõlminud OpenAI-ga eksklusiivse HBM4 tarnelepin...

Samsung Electronics tarnib esimesena oma järgmise põlvkonna HBM4 ainult OpenAI-le, maailma suurimale tehisintellekti (AI) ettevõttele, mille peakor...

Uued tooted

Veel
Texas Instruments TPS92542-Q1 Sünkroonse tõuke kontroller

Texas Instruments TPS92542-Q1 Sünkroonse võimenduse kontroller sisaldab sünkroonset võimendusjuhti ja kahe kanaliga monoliitset sünkroonset buck-...

Toshiba TB67H453 ühe kanaliga H-silla draiver

Toshiba TB67H453 ühe kanaliga H-silla draiveril on praegune seirefunktsioon koos Isense väljundtihvti pinge tagasiside abil.Seadme absoluutne maksim...

Stmicroelectronics stsafe-a120 autentimis IC

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 autentimis IC on väga turvalised integreeritud vooluringid, mis on loodud tundlike andmete ja seadmete kaitsmiseks tä...

Stmicroelectronics stsafe-a optimeeritud autentimis IC

STMICROELECTRONICS STSAFE-A-optimeeritud autentimis ICS kasutab täiustatud krüptograafilisi algoritme ja võtmehaldustehnikaid tundlike andmete kait...

Dioodid sisaldasid PI3DPX1235Q 64 risttala lineaarne redriver

Dioodid ühendatud PI3DPX1235Q 6: 4 Ristriba lineaarne redriver toetab DP-lingi treeningut lähtepoolsete rakenduste jaoks läbipaistvat.PI3DPX1235Q v...

E-post: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966AADRESS: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hong Kong.