ESQT-122-02-M-Q-545
Osa number ESQT-122-02-M-Q-545
Tootja Samtec Inc.
Kirjeldus CONN SOCKET 88POS 0.079 GOLD PCB
Saadaval kogus 2598 pcs new original in stock.
Taotluse laos ja pakkumises
Andmelehed
ESQT-122-02-M-Q-545 Price Taotluse hind ja juhendi aeg online
or Email us: Info@ariat-tech.com
ESQT-122-02-M-Q-545 tehniline teave
Tootja Partii number ESQT-122-02-M-Q-545 Kategooria Ühendused, ühendused
Tootja Samtec, Inc. Kirjeldus CONN SOCKET 88POS 0.079 GOLD PCB
Pakett / kott Bulk Saadaval kogus 2598 pcs
Pinge reiting - Lõpetamine Solder
Stiil Board to Board or Cable Seeria ESQT
Ristade vahe - paaritus 0.079" (2.00mm) Pitch - paaritamine 0.079" (2.00mm)
Pakk Bulk Töötemperatuur -55°C ~ 125°C
Ridade arv 4 Laaditud positsioonide arv All
Positsioonide arv 88 Paigaldus tüüp Through Hole
Materjali süttivuse hinnang UL94 V-0 Matingi virnastajad -
Isolatsioonimaterjal Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolatsiooni kõrgus 0.545" (13.84mm)
Isolatsiooni värv Black Ingress Protection -
Omadused - Kinnitusviis Push-Pull
Praegune hinnang (AMP) 4.5A per Contact Kontakttekst Forked
Võta ühendust kujuga Square Kontakt materjali Phosphor Bronze
Pikkus - postitus 0.305" (7.75mm) Kontakt Finish Thickness - postitus -
Kontakt viimistluse paksus - paaritus 20.0µin (0.51µm) Kontakt Finish - Postitus Tin
Kontakt Finish - Paaritamine Gold Pistiku tüüp Elevated Socket
Baastoote number ESQT-122 Taotlused -
ESQT-122-02-M-Q-545 on uus ja originaalne laos, leia ESQT-122-02-M-Q-545 elektroonika komponentide laoseis, andmeleht, inventar ja hind veebilehel Ariat-Tech.com, telli ESQT-122-02-M-Q-545 Samtec Inc. garantiiga ja kindlustundega Ariat Technology Limitedilt. Saatmine DHL/FedEx/UPS kaudu. Maksmine pangaülekande või PayPali kaudu on võimalik.
Saatke meile e-kiri: Info@Ariat-Tech.com või esitage päring (RFQ) ESQT-122-02-M-Q-545 kohta veebis.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Esita
ESQT-122-02-M-Q-545 laoseisESQT-122-02-M-Q-545 hindESQT-122-02-M-Q-545 elektroonika
ESQT-122-02-M-Q-545 komponendidESQT-122-02-M-Q-545 laovaruESQT-122-02-M-Q-545 Digikey
ESQT-122-02-M-Q-545 tarnijaTelli ESQT-122-02-M-Q-545 veebis ESQT-122-02-M-Q-545 päring
ESQT-122-02-M-Q-545 piltESQT-122-02-M-Q-545 fotoESQT-122-02-M-Q-545 PDF
ESQT-122-02-M-Q-545 andmelehtLaadi alla ESQT-122-02-M-Q-545 andmelehtTootja Samtec, Inc.
ESQT-122-02-M-Q-545 seotud osad
Pilt Osa number Kirjeldus Tootja PDF Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-Q-540 CONN SOCKET 88POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-MM-D-309 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-735 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-T-430 CONN SOCKET 66POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-Q-309 CONN SOCKET 88POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-MM-D-360 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-S-430 CONN SOCKET 22POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-800 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-S-309 CONN SOCKET 22POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-720 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-710 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-723 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-T-677 CONN SOCKET 66POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-685 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-700 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-T-375 CONN SOCKET 66POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-M-D-750 CONN SOCKET 44POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-MM-S-309 CONN SOCKET 22POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-MM-Q-309 CONN SOCKET 88POS 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist
ESQT-122-02-S-5-375 CONN SOCKET 110P 0.079 GOLD PCB Samtec Inc.  
Saada hinnapakkumist

Uudised

Veel
Google peab Marvelliga läbirääkimisi kahe AI järelduski...

19. aprillil 2026 (kohaliku aja järgi) selgus ajakirjandusest, milles viidatakse asjaga kursis olevatele allikatele, et Alphabeti tütarettevõte Goo...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-i pilo...

*The Business Timesi* andmetel alustas TSMC CoPoS-i (Chip-on-Panel-on-Substrate) piloottootmisliin oma teadus- ja arendusmeeskonnale seadmete tarnimis...

Antropilised partnerid Google'i ja Broadcomiga, et juur...

6. aprillil kohaliku aja järgi teatas USA tehisintellekti (AI) tehnoloogiagigant Anthropic, et on sõlminud Google'i ja Broadcomiga uue lepingu, et k...

Microsoft teatab 5,5 miljardi dollari suurusest investeerin...

1. aprillil teatas Microsoft, et investeerib Singapuri 5,5 miljardit dollarit, et jätkata oma pilve- ja tehisintellekti (AI) infrastruktuuri laiendam...

Samsung on sõlminud OpenAI-ga eksklusiivse HBM4 tarnelepin...

Samsung Electronics tarnib esimesena oma järgmise põlvkonna HBM4 ainult OpenAI-le, maailma suurimale tehisintellekti (AI) ettevõttele, mille peakor...

Uued tooted

Veel
Texas Instruments TPS92542-Q1 Sünkroonse tõuke kontroller

Texas Instruments TPS92542-Q1 Sünkroonse võimenduse kontroller sisaldab sünkroonset võimendusjuhti ja kahe kanaliga monoliitset sünkroonset buck-...

Toshiba TB67H453 ühe kanaliga H-silla draiver

Toshiba TB67H453 ühe kanaliga H-silla draiveril on praegune seirefunktsioon koos Isense väljundtihvti pinge tagasiside abil.Seadme absoluutne maksim...

Stmicroelectronics stsafe-a120 autentimis IC

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 autentimis IC on väga turvalised integreeritud vooluringid, mis on loodud tundlike andmete ja seadmete kaitsmiseks tä...

Stmicroelectronics stsafe-a optimeeritud autentimis IC

STMICROELECTRONICS STSAFE-A-optimeeritud autentimis ICS kasutab täiustatud krüptograafilisi algoritme ja võtmehaldustehnikaid tundlike andmete kait...

Dioodid sisaldasid PI3DPX1235Q 64 risttala lineaarne redriver

Dioodid ühendatud PI3DPX1235Q 6: 4 Ristriba lineaarne redriver toetab DP-lingi treeningut lähtepoolsete rakenduste jaoks läbipaistvat.PI3DPX1235Q v...

E-post: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966AADRESS: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hong Kong.